

Бронежилет 5–го класу MPS М8 PRO + Бронеплити 2,5 кг. Мультикам
- В наличии
- Код: 1081025-m
23 900 ₴
+380 (68) 121-55-55
Отдел продажУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бронежилет 5-го класу MPS М8 PRO + Бронеплити 2,5 кг. Колір Мультикам
Бойовий жилет 5-го класу MPS М8 PRO належить до переліку надлегких елементів захисної екіпіровки, який захищає від куль, осколкових поранень, рикошетів, шрапнелі. Причому буде забезпечено надійний захист від осколків різної величини і навіть неправильної форми. Приставка «PRO» свідчить про те, що плитоноска є поліпшеною, вдосконаленою, завдяки застосуванню сучасних матеріалів, інноваційних технологій.
Повноцінна комплектація бронежилета:
Комплект плит 5 класу 2,5 кг з керамічного матеріалу;
Плитоноска MPS М8 PRO покращеного типу, доповнена швидкознімною системою.
У каталозі компанії GIG military запропонована якісна плитоноска з матеріалу Cordura 1000D. Завдяки його високим показникам стійкості (вогне-, водостійкість) такий матеріал забезпечує довговічність всієї конструкції. Ідеальне поєднання сучасної та міцної плитоноски зі зручними в експлуатації бронеплитами з кераміки гарантує максимальну мобільність для кожного бійця. Усе це дозволяє йому з легкістю виконувати різноманітні бойові завдання.
Основні характеристики бойового жилета з бронеплитами 2,5 кг MPS М8 PRO. Колір Мультикам
Бронежилет належить до списку індивідуальних елементів спорядження для кожного бійця. Тому виробник приділив особливу увагу комфорту і зручності в процесі пересування, стрільби з різних позицій. Такий бойовий жилет можна надягати на теплу куртку або на легкий одяг - футболка, кофта.
Набір важливих характеристик моделі:
Колір - Піксель, Койот, Чорний, Ranger Green, Мультикам.
Матеріал комплекту - плитоноска з Cordura 1000D, бронеплити з кераміки.
Призначення жилета - ДСНС, ЗСУ, загальновійськові.
Система кріплення спорядження - MOLLE.
Клас захисту бронеплит - 5.
Розмір - універсальний (регулюється від M до XXL).
Завдяки використанню в наборі плечових лямок з можливістю регулювання вдасться опустити/затягнути їх з метою «налаштувати» тактичний жилет під зріст і статуру конкретного бійця. Для регулювання об'єму передбачені спеціальні камербанди або бічні чохли.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GIG military |
| Страна производитель | Украина |
| Класс защиты | 5 |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,5 кг |
| Материал | Керамика |
| Назначение | ЗСУ |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 250*305 мм |
| Серия | MPS М8 PRO |
| Система крепления снаряжения | MOLLE |
| Толщина изоляции | 24-25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 900 ₴


